Nagrody Prezydenta Miasta Szczecin

Składanie wniosków o Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin

Uczniowie II LO, którzy uzyskali w roku szkolnym 2023/2024 wybitne osiągnięcia w nauce (z wyjątkiem konkursów artystycznych i sportowych) mogą ubiegać się o:

Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin

Osoby kwalifikujące się prosimy o zapoznanie się z zamieszczonymi poniżej załącznikami i następnie wysłanie na adres szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 16 maja 2024 r. (czwartek):

1. wypełnionych OBU stron WNIOSKU, (bardzo prosimy by nazwa pliku zawierała nazwisko i imię ucznia oraz numer strony; wzór: Kowalska_Anna_str_1); prosimy o wysłanie wersji WORDowskiej, a nie pdf lub skanu (nie potrzebujemy podpisu);
  2. wypełnionej przez pełnoletniego ucznia/absolwenta lub rodzica niepełnoletniego ucznia DEKLARACJI RODO (bardzo prosimy by nazwa pliku zawierała nazwisko i imię ucznia; wzór: Kowalska_Anna_RODO); prosimy o wysłanie wersji zeskanowanej w formacie pdf (w wersji elektronicznej potrzebny jest podpis na wniosku);
  3. zeskanowanych w formacie pdf kopii dyplomów potwierdzających uzyskanie wymienionych we wniosku sukcesów.

Również do 16 maja 2024 r. (czwartek) prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły wydrukowaną i podpisaną deklarację RODO (w przypadku ucznia niepełnoletniego deklarację podpisuje rodzic) wraz z oryginałami załączników (dyplomów/zaświadczeń), by  można było potwierdzić zgodność elektronicznie wysłanych skanów z oryginałem !

W razie wątpliwości przy wypełnianiu wniosku lub gromadzeniu zaświadczeń prosimy o skonsultowanie się z opiekunem naukowym, wychowawcą lub ewentualnie z panią Danutą Borek z Komisji ds. Pracy z Uczniem Zdolnym albo z wicedyrektorem Marcinem Żurkiem. Proszę używać w tym celu komunikatora w i-dzienniku.

Linki:

1. Wniosek - str.1 (zał 1)
  2. Wniosek - str.2 (zał 1)
  3. deklaracja RODO do podpisania
  4. 04. (punktacja) zał. nr 2 pkt 2 do Zasad udzielania stypendiów edukacyjnych zwanych Nagrodą Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce