Archiwum biblioteki i czytelni

Uroczyste wręczenie nagród finalistom II Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Edwarda Stachury

Uroczyste wręczenie nagród finalistom II Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Edwarda Stachury "Wędrówką życie jest człowieka" 2020 odbyło się w kilku etapach w warunkach plenerowych. Finaliści otrzymali dyplomy, wspaniałe nagrody i antologie poetyckie z opublikowanymi konkursowymi utworami. Tomiki wierszy otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu.

 

     

     

   

II Szczecińskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Edwarda Stachury "Wędrówką życie jest człowieka"

Przedstawiamy finalistów i pozostałych uczestników II Szczecińskiego Przeglądu Twórczości Poetyckiej im. Edwarda Stachury "Wędrówką życie jest człowieka".
Zapraszamy do przeczytania nagrodzonych wierszy i poznania młodych poetów!

SKARBY BIBLIOTEKI POBOŻNIAKA

Nowy cykl prezentacji zabytkowych książek, które znajdują się w szkolnym inwentarzu. Jako pierwsza startuje prezentacja Słownika z 1864 roku.
Wystarczy kliknąć w link by przenieść się do XIX wieku!
Zaprasza
Ewa Smólska

ESCAPE ROOM – Tajemnica Sokratesa Tańczącego

Pani Joanna Nicka i pani Ewa Smólska zapraszają wszystkich do edukacyjnego escape roomu, w którym każdy z uczestników  przeniesie się do Warszawy z lat dwudziestych XX w.

BIBLIOLAB 2020

15 października Pobożniak rozsławiały na BIBLIOLABIE - ZJEŹDZIE BIBLIOTEKARZY Z POMORZA ZACHODNIEGO panie bibliotekarki: Joanna Nicka i Ewa Smólska

TRZEBA CZYTAĆ 2020

CZYTAJ.PL *** start 2 listopada 2020 !!!

EDYCJA 2020 - czytaj bezpiecznie i pobierz - kod QR - z naszego PLAKATU i czytaj za darmo w aplikacji WOBLINK przez cały listopad

RUSZAMY!!!!

 

Zaprasza ambasadorka akcji Ewa Smólska

MAGICZNY SZCZECIN!!!

MAGICZNY SZCZECIN!!! - można zobaczyć na wystawie w bibliotece szkolnej jak zmieniała się jego architektura i tworzył się urbanistyczny, indywidualny kształt miasta. 

Czytaj więcej...