Konkursy

Konkurs Języka Niemieckiego Deutschfreund 2013

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
Deutschfreund 2013

Najwyższe wyniki i tytuł laureata osiągnęli

Karol Hajduk 1h
Wojciech Gątarski
1 preIB
Wiktoria Kołakowska 3b

Oto lista pozostałych uczniów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie dyplomem

za bardzo dobre wyniki   za dobre wyniki
Michał Domański
Viktoria Zmysłowska
Anna Gulaczyk
Jakub Siarkiewicz
Michał Rudzik
Agata Rotter
Ewa Kozłowska
Elżbieta Słowińska
Magda Czapka
Magdalena Grasza
  Szymon Obertas
Jagoda Ligenza
Aleksandra Grześkowiak
Karol Mańkowski
Aleksandra Kram
Paulina Majchrzak
Natalia Kowalczyk
Damian Snop

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Konkurs "Szczeciński Parnas"

Mamy zaszczyt poinformować, że uczeń klasy 1c BASTIAN TYRKO zajął drugie miejsce w dziewiątej edycji konkursu Szczeciński Parnas, wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Sprachdoktor 2013

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2013

20.03.2013 odbył się ogólnopolski konkurs Sprachdoktor,
w którym wzięło udział 12 uczniów naszej szkoły.

Najwyższe wyniki i tytuł laureata osiągnęły

Wiktoria Kołakowska z klasy 2b oraz Magda Czapka z klasy 2h

Oto lista pozostałych uczniów, którzy zostali wyróżnieni w konkursie dyplomem

za bardzo dobre wyniki

Alicja Światek 1e
Elżbieta Słowińska 2b
Michał Janowicz 3IB


za dobre wyniki

Damian Snop 1e
Zuzanna Raduszewska 1b
Helena Polasik 2b

 Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

V WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKÓW OBCYCH JĘZYK ANGIELSKI

W V Wojewódzkim Konkursie Języków Obcych 2013 - Język Angielski

laureatami zostali:
Agnieszka Bernardelli kl. 3b
Szymon Borysowski kl. 2 IB

a wyróżnionym jest:
Maciej Szopa kl. 2b

GRATULUJEMY

>>> wyniki <<<

XIV Wojewódzki Konkurs Biologiczny

W XIV Wojewódzkim Konkursie Biologicznym dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych drużyna  II LO zdobyła

1  miejsce
w klasyfikacji drużynowej.

Laureatami konkursu zostali:
1 miejsce - Filip Łoczewski1h
2 miejsce - Jan Brancewicz - kl. 2h
3 miejsce - Piotr Bucichowski - kl. 3h
.

gratulujemy smile

49. Konkurs Chemiczny im. prof. Antoniego Swinarskiego 2012/2013

Maciej Żuk 2g zajął 4 miejsce a Mateusz Jeżewski 2h 8 miejsce, natomiast
drużyna II LO im. Mieszka I w Szczecinie zajęła 2 miejsce
w 49. Konkursie Chemicznym im. prof. Antoniego Swinarskiego organizowanym przez Uniwersytet im. Mikołaja Kopernika w Toruniu

pełne wyniki

XXVIII Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Małgorzata Łukaszewicz 3hNatalia Kopyłowska 3g zostały laureatkami,

Aleksandra Jasik 2h finalistką wyróżnioną

XXVIII Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej.

Pozostali finaliści:
Mateusz Jeżewski 2h
Piotr Rękawek 3h
Stanisław Kaniecki 2g
Maciej Żuk 2g
Szymon Korulczyk 2g
Kacper Lechowicz 3h
Katarzyna Bieluń 3h

gratulujemy smile

pełne wyniki

VI Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego 2013

Agnieszka Bernardelli kl. 3b i Mikołaj Rymarczuk kl. 2b
zostali wyróżnionymi finalistami
VI Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego,
Michał Juryniec kl. pre-IB został finalistą.

Gratulujemy!