Konkursy

Laureatka Przeglądu Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2015"

Z dumą informujemy, że uczennica klasy 2c ANNA ZBOROWSKA została laureatem
XIX Ogólnopolskiego i XXXIII Wojewódzkiego
Przeglądu Młodzieżowej Twórczości Literackiej "Lipa 2015"

pod patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej.
Jej praca została wybrana spośród 1275 utworów nadesłanych z całej Polski.

Laureatce serdecznie gratulujemy

Laureatka konkursów literackich

Z wielką duma informujemy, że uczennica naszej szkoły
Anna Zborowska z klasy 1c
została
laureatką
XXXI Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej.
Przewodniczącą jury była sama Wanda Chotomska.

Anna Zborowska zdobyła także
III nagrodę w
XX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marii Konopnickiej
dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Honorowy patronat nad konkursem objęli Sekretarz Stanu MEN Tadeusz Sławecki
oraz Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski Zbigniew Kot.

NOMAD - Niezależne Ogólnopolskie Mistrzostwa w Analizie Danych

Uczniom klasy 2fD

dyplomJakubowi Malinowskiemu
dyplomMichałowi Madejakowi
dyplomKacprowi Niepewnemu

 

gratulujemy
zdobycia IV miejsca
w Niezależnych Ogólnopolskich Mistrzostwach w Analizie Danych

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Weterani 1953-2015"

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica naszej szkoły
Aleksandra Sajko z klasy Ia,
została laureatką I miejsca
w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Weterani 1953-2015"
zorganizowanym przez Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju oraz Centrum Weterana Działań Poza Granicami Państwa.

Serdecznie gratulujemy.

VIII Wojewódzki Konkurs Geograficzno-Nautologiczny

W VIII Wojewódzkim Konkursie Geograficzno-Nautologicznym nasi uczniowie to:
Laureaci:
1 miejsce - Damian Snop kl.3e
2 miejsce - Szymon Obertas kl.2b

Wyróżnieni finaliści:
4 miejsce - Mateusz Milewski kl.2b
5 miejsce - Karol Mańkowski kl.2b

GRATULUJEMY laughing

KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO SPRACHDOKTOR 2015

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO
SPRACHDOKTOR 2015

Laureaci to:
Alicja Lorenc 1a
Joanna Larysz 1h
Dominika Czajkowska 1b
Karol Hajduk 2h
Agata Rotter 3b
 

Czytaj więcej...

XXX Konkurs Chemiczny Politechniki Warszawskiej

Z przyjemnością przedstawiamy wyniki Konkursu:

Laureaci:
I miejsca  Krzysztof Staniszewski 2a
II miejsca  Maciej Ejsmont 3g
III miejsca  Karol Rząd 3g

finalista wyróżniony - Marcin Penno 3h
finalista wyróżniony – Filip Wantoch-Rekowski 2h

pozostali finaliści:
Fotografia całej drużynyAdrian Jóźwiak 3h
Błażej Skupin 3h
Marta Nowakowicz 2h
Wiktoria Uryszek 2g
Natalia Pizon 1h
Magdalena Kaźmierczak 2g
Michał Wabiszczewicz 1g
Jakub Smoliński 1g
Roksana Lewandowska 3h
Radosław Lewandowski 3g
Karolina Kowalczuk 3h

 

pełne wyniki

VII Wojewódzki Konkurs Języków Obcych - język niemiecki

Wyniki VII Wojewódzkiego Konkursu Języków Obcych
Konkurs języka niemieckiego

Karol Hajduk 2h został laureatem konkursu zajmując w nim pierwsze miejsce!

Serdeczne gratulacje!

Gratulujemy również pozostałym reprezentantom naszej szkoły:
Viktorii Zmysłowskiej
(klasa 2b) – miejsce 17
Joannie Larysz (klasa 1h) – miejsce 18
Filipowi Łoczewskiemu (klasa 3h) – miejsce 19
Annie Gulaczyk (klasa 2h) – miejsce 24