Dyplomy i podziękowania

Dzień Otwarty szkoły w sobotę 13.04.2024r.

Społeczność II Liceum Ogólnokształcącego im. Mieszka I w Szczecinie zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się 13 kwietnia 2024 r. (w sobotę) pomiędzy godz. 10.00 a 14.00 w II LO w Szczecinie, przy ul. Henryka Pobożnego 2.

O godz. 10.15 w auli odbędzie się spotkanie informacyjne o programie matury międzynarodowej (International Baccalaureate),  na które zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem nauki w klasie 1 IB.

Od godz. 10.00 do 14.00 uczniowie i nauczyciele naszej szkoły będą prezentować informacje na temat planowanych klas pierwszych oraz zasad rekrutacji. Będzie można przyjrzeć się gabinetom i pomieszczeniom szkolnym, porozmawiać z członkami Rady Samorządu Uczniowskiego, poznać działalność kół zainteresowań i zaznajomić się z atmosferą „Pobożniaka”.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych !

– ulotkę informacyjną można pobrać tutaj:

Uczniowie Dwójki przygotowali też serię filmików promujących poszczególne profile:

Do zobaczenia!