II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

Konkurs Biologiczny Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty

W dniu 19 października 2023 r. odbyły się eliminacje szkolne Konkursu Biologicznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego, organizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Na podstawie protokołów dostarczonych przez komisje szkolne ze szczecińskich szkół podstawowych stworzona została lista osób zakwalifikowanych do udziału w etapie rejonowym obejmującym miasto Szczecin.

Przypominamy, że etap rejonowy Konkursu Biologicznego odbędzie się w szkołach macierzystych kandydatów w czwartek 23 listopada 2023 r. o godz. 10.00.

Uczniowie zakwalifikowani do udziału w etapie rejonowym konkursu powinni zapoznać się z informacjami na temat szczegółowej organizacji tego etapu (sala lekcyjna, godzina zbiórki), które przygotuje ich Szkoła Podstawowa.