Absolwenci Pobożniaka

Złota Szkoła 2016

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie - „Złota Szkoła 2016”
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2016”.

Szczeciński Portal Edukacyjny
Rejestracja do e-Portalu - dla rodziców
Strona dostępu do poczty służbowej

IB w II LO

Matura Międzynarodowa w II LO Matura Międzynarodowa
International Baccalaureate II LO IB ENglish
Galeria Matury Międzynarodowej w II LO IB galeria

Dla kandydatów

Towarzystwo Na Rzecz Młodziezy Uzdolnionej

Dzisiaj jest: Niedziela
7 Lutego 2016
Dziś imieniny obchodzą
Ryszard, Teodor
Jutro
Hieronim, Sebastian

Zodiak: Wodnik

Dzisiaj jest 38 dzień roku. Do końca zostało 328 dni.

Do matury 87 dni.
Do wakacji 139 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś531
mod_vvisit_counterTydzień6444
mod_vvisit_counterMiesiąc6444
mod_vvisit_counterWszystkie1764427

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.Umowa patronacka ZUT
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.Umowa patronacka - Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Klasa politologiczna.Umowa patronacka - Instytut Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.Nakręcona akcja