Absolwenci Pobożniaka

Złota Szkoła 2016

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie - „Złota Szkoła 2016”
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2016”.

Szczeciński Portal Edukacyjny
Rejestracja do e-Portalu - dla rodziców
Strona dostępu do poczty służbowej

IB w II LO

Matura Międzynarodowa w II LO Matura Międzynarodowa
International Baccalaureate II LO IB ENglish
Galeria Matury Międzynarodowej w II LO IB galeria

Dla kandydatów

Towarzystwo Na Rzecz Młodziezy Uzdolnionej

25 Maja 2016
Dziś imieniny obchodzą
Grzegorz, Maria Magdalena, Urban
Jutro
Filip, Paulina

Zodiak: Bliźnięta

Dzisiaj jest 146 dzień roku. Do końca zostało 220 dni.

Do wakacji 31 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś1115
mod_vvisit_counterTydzień3869
mod_vvisit_counterMiesiąc31629
mod_vvisit_counterWszystkie1912420

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.Umowa patronacka ZUT
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.Umowa patronacka - Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Klasa politologiczna.Umowa patronacka - Instytut Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.Nakręcona akcja