IB - klasy MYP 1-2

Wyjazd edukacyjny do Niemiec

Drodzy uczniowie zapraszamy serdecznie na wyjazd edukacyjny do Niemiec

Warsztaty językowo-realioznawcze w górach Harzu - Riepenburg/Niedersachsen/Niemcy w roku szkolnym 2019/2020

dla uczniów klas  I, II i III, których celem jest zapoznanie z regionem gór Harzu, współczesnymi zjawiskami społecznymi oraz wybranymi elementami wiedzy o krajach niemieckiego obszaru językowego (ćwiczenie wszystkich sprawności językowych, rozwiązywanie testów leksykalno-gramatycznych). W programie także zwiedzanie najbliższej okolicy, a także wycieczki krajoznawcze do Wolfsburga, Braunschweigu, Hameln i innego wybranego miasta w Niedersachsen.

Warsztaty odbędą się w Riepenburg/Niedersachsen/Niemcy w dniach 14 - 18 października 2019 (wyjazd w poniedziałek rano, powrót w piątek późnym wieczorem)

Koszty programowe obejmują (4 noclegi, 3 posiłki dziennie, bilety wstępu) w Riepenburg i okolicy, a także koszty przejazdu i ubezpieczenia podczas pobytu zagranicą.

Koszt 170 Euro i  275 PLN

Wpłata zaliczki 70 Euro i 275 PLN  do dnia 13.09.2019 jest warunkiem wpisania na listę uczestników. Szczegółowy program zajęć dydaktycznych (dostosowany do poziomu uczestników) i program realioznawczy zostaną podane na początku 2019

ilość miejsc: jest jeszcze ok. 10 miejsc

Informacje i zapisy: p. Małgorzata Olszewska gab. 15