Pedagog i psycholog

UWAGA ! ! !
XIV edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Hasło przewodnie:
 „Trendy na rynku kapitałowym”

Uczniowie zainteresowani wzięciem udziału w eliminacjach szkolnych proszeni są o zgłoszenie się do p. Danuty Borek s. 59 i wysłanie danych (imię, nazwisko, klasa, telefon, e-mail, nazwisko nauczyciela) (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 26 października 2018r.(piątek)

5 grudnia 2018r. mija ostateczny termin przekazywanie Komisjom Szkolnym zgód na przetwarzanie danych osobowych (wzory do pobrania na portalu oraz od członków Komisji Szkolnej po uruchomieniu rekrutacji).

Eliminacje szkolne odbędą się 6 grudnia 2018r.(czwartek) o godz.9.00

Danuta Borek
nauczyciel chemii i podstaw przedsiębiorczości

Baza wiedzy (testy i zadania ,baza wiedzy, testy interaktywne, e- learning, aplikacja mobilna) na stronie www.olimpiada.edu.pl

Wychodząc naprzeciw głosom Zawodników, Opiekunów merytorycznych oraz sympatyków Olimpiady organizatorzy wprowadzili wiele zmian!

Zachęcam do lektury Regulaminu odmienionej Olimpiady oraz opisu przebiegu zawodów.