Matura od 2015 r.

Ważne adresy i telefony:

Egzamin maturalny - Rozporządzenie MEN z dnia 30 kwietnia 2007r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.
Jest zmieniane przez:

Egzamin maturalny od 2015 r.

Nowe tablice

Do 15 grudnia 2013 r. na stronie internetowej CKE oraz OKE zostaną opublikowane przykładowe zestawy zadań z wszystkich przedmiotów, jakie będzie obejmował egzamin maturalny od 2015 r.

Po 15 grudnia 2014 r. przeprowadzony zostanie próbny egzamin maturalny w formie badania diagnostycznego. Zakres materiału będzie identyczny jak przykładowe zestawy zadań opublikowane w grudniu 2013 r.

Złota Szkoła 2016

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie - „Złota Szkoła 2016”
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2016”.

Szczeciński Portal Edukacyjny
Rejestracja do e-Portalu - dla rodziców
Strona dostępu do poczty służbowej

IB w II LO

Matura Międzynarodowa w II LO Matura Międzynarodowa
International Baccalaureate II LO IB ENglish
Galeria Matury Międzynarodowej w II LO IB galeria

Dla kandydatów

Towarzystwo Na Rzecz Młodziezy Uzdolnionej

Dzisiaj jest: Niedziela
25 Września 2016
Dziś imieniny obchodzą
Aurelia, Kamila, Władysław
Jutro
Cyprian, Justyna

Dzisiaj jest 269 dzień roku. Do końca zostało 97 dni.

Do ferii 110 dni.
Do matury 221 dni.
Do wakacji 271 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś980
mod_vvisit_counterTydzień8792
mod_vvisit_counterMiesiąc35928
mod_vvisit_counterWszystkie2064809

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.Umowa patronacka ZUT
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.Umowa patronacka - Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Klasa politologiczna.Umowa patronacka - Instytut Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.Nakręcona akcja