Matura od 2015 r.

Ważne adresy i telefony:

Egzamin maturalny - Rozporządzenie MEN z dnia 30 kwietnia 2007r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.
Jest zmieniane przez:

Egzamin maturalny od 2015 r.

Nowe tablice

Do 15 grudnia 2013 r. na stronie internetowej CKE oraz OKE zostaną opublikowane przykładowe zestawy zadań z wszystkich przedmiotów, jakie będzie obejmował egzamin maturalny od 2015 r.

Po 15 grudnia 2014 r. przeprowadzony zostanie próbny egzamin maturalny w formie badania diagnostycznego. Zakres materiału będzie identyczny jak przykładowe zestawy zadań opublikowane w grudniu 2013 r.

Dzisiaj jest: Czwartek
18 Grudnia 2014
Dziśœœ imieniny obchodzą
Bogusław, Gracjan
Jutro
Dariusz, Urban

Zodiak: Strzelec

Dzisiaj jest 351 dzień roku. Do końca zostało 14 dni.

Do ferii 32 dni.
Do matury 136 dni.
Do wakacji 190 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś127
mod_vvisit_counterTydzień9122
mod_vvisit_counterMiesiąc47823
mod_vvisit_counterWszystkie1198366

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.
Klasa politologiczna.

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.