Matura od 2015 r.

Ważne adresy i telefony:

Egzamin maturalny - Rozporządzenie MEN z dnia 30 kwietnia 2007r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.
Jest zmieniane przez:

Egzamin maturalny od 2015 r.

Nowe tablice

Do 15 grudnia 2013 r. na stronie internetowej CKE oraz OKE zostaną opublikowane przykładowe zestawy zadań z wszystkich przedmiotów, jakie będzie obejmował egzamin maturalny od 2015 r.

Po 15 grudnia 2014 r. przeprowadzony zostanie próbny egzamin maturalny w formie badania diagnostycznego. Zakres materiału będzie identyczny jak przykładowe zestawy zadań opublikowane w grudniu 2013 r.

22 Października 2014
Dzień błogosławionego Papieża
Jana Pawła II

Dziśœœ imieniny obchodzą
Filip, Kordula
Jutro
Seweryn, Teodor

Dzisiaj jest 294 dzień roku. Do końca zostało 71 dni.

Do ferii 89 dni.
Do matury 194 dni.
Do wakacji 248 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś1130
mod_vvisit_counterTydzień4522
mod_vvisit_counterMiesiąc26322
mod_vvisit_counterWszystkie1113512

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.
Klasa politologiczna.

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.