Matura od 2015 r.

Ważne adresy i telefony:

Egzamin maturalny - Rozporządzenie MEN z dnia 30 kwietnia 2007r. w sprawie warunków i sposobu oceniania, klasyfikowania i promowania uczniów i słuchaczy oraz przeprowadzania sprawdzianów i egzaminów w szkołach publicznych.
Jest zmieniane przez:

Egzamin maturalny od 2015 r.

Nowe tablice

Do 15 grudnia 2013 r. na stronie internetowej CKE oraz OKE zostaną opublikowane przykładowe zestawy zadań z wszystkich przedmiotów, jakie będzie obejmował egzamin maturalny od 2015 r.

Po 15 grudnia 2014 r. przeprowadzony zostanie próbny egzamin maturalny w formie badania diagnostycznego. Zakres materiału będzie identyczny jak przykładowe zestawy zadań opublikowane w grudniu 2013 r.

Złota Szkoła 2016

II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie - „Złota Szkoła 2016”
Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2016”.

Szczeciński Portal Edukacyjny
Rejestracja do e-Portalu - dla rodziców
Strona dostępu do poczty służbowej

IB w II LO

Matura Międzynarodowa w II LO Matura Międzynarodowa
International Baccalaureate II LO IB ENglish
Galeria Matury Międzynarodowej w II LO IB galeria

Dla kandydatów

Towarzystwo Na Rzecz Młodziezy Uzdolnionej

Dzisiaj jest: Sobota
30 Lipca 2016
Dziś imieniny obchodzą
Julita, Ludmiła, Piotr
Jutro
Helena, Ignacy

Zodiak: Lew

Dzisiaj jest 212 dzień roku. Do końca zostało 154 dni.

Licznik odwiedzin od 07.11.2010r.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter

mod_vvisit_counterDziś800
mod_vvisit_counterTydzień8091
mod_vvisit_counterMiesiąc35997
mod_vvisit_counterWszystkie1994202

UMOWY PATRONACKIE

Klasa biotechnologiczna.Umowa patronacka ZUT
Klasy:
językowo-matematyczna,
ekonomiczna,
matematyczno-fizyczna,
matematyczno-chemiczna
.Umowa patronacka - Wydział Matematyczno-Fizyczny Uniwersytetu Szczecińskiego
Klasa politologiczna.Umowa patronacka - Instytut Politologii i Europeistyki Uniwersytetu Szczecińskiego

Zakątek dobroczyńcy

Wystarczy jedno kliknięcie codziennie, aby pomóc.

Nakręcona Akcja

Nakrętki można przynosić do bufetu.Nakręcona akcja