II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie

UWAGA KONKURS!      Wygrana 1.000 zł!

Klasa, która do 31.03.2017 r. uzyska najwyższą wpłatę na konto Rady Rodziców, otrzyma zwrot w wysokości 1.000 zł na ręce wychowawcy klasy.

Regulamin konkursu znajduje się poniżej.

Regulamin Konkursu „Wpłata na Radę Rodziców”

• Konkurs ogłoszony jest dla klas II Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie.
  • Organizatorem konkursu jest Rada Rodziców działająca przy II Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie.
  • Konkurs dotyczy wpłat na konto Rady Rodziców w wysokości ustalonej w regulaminie Rady Rodziców.
  • Wpłaty uwzględnione w konkursie należy wpłacić do dnia 31.03.2017 r.
  • Nagroda główna dla klasy o najwyższej procentowo wpłacie wynosi 1.000 zł, które zostaną wypłacone na ręce wychowawcy klasy.
  • Jeżeli więcej niż jedna klasa uzyska taki sam wynik, to każda z tych klas otrzyma nagrodę w wysokości 1.000 zł.
  • Procent wpłat będzie naliczany po uwzględnieniu następujących punktów:
    • uczniowie zwolnieni z opłaty składki na Radę Rodziców, nie będą uwzględniani w naliczaniu procentu wpłat klasy (warunkiem koniecznym jest pisemne zwrócenie się do Rady Rodziców o zwolnienie z opłaty składki),
    • uczniowie, za których uiszczono częściową składkę, będą liczeni jako 100% wpłaty (warunkiem koniecznym jest pisemne zwrócenie się do Rady Rodziców o zwolnienie z częściowej opłaty składki),
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty najpóźniej 14 dni po upływie 31.03.2017 r.
  • Nagroda zostanie wypłacona na ręce wychowawcy klasy 3 dni po ogłoszeniu wyników konkursu.