Olimpiady

IX Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o Św. Maksymilianie

Z radością informujemy, że uczennica naszej szkoły,
Aleksandra Smejlis, z klasy 2g,
jest laureatką III miejscaOlimpiady Franciszkańskiej.

Gratulujemy

Dyplom

39.Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Małgorzata Mączko, uczennica klasy 3c została finalistką
39.Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego
.

Serdecznie gratulujemy.

XL Olimpiada Geograficzna 2014

Z radością informujemy, że
Szymon Pinczewski uczeń klasy 3e zdobył tytuł finalisty
XL Olimpiady Geograficznej.

Gratulujemy!

60. Olimpiada Chemiczna 2014

Z radością przekazujemy Państwu wyniki finału 60. Olimpiady Chemicznej

laureaci
Karol  Rząd 2g
Szymon Korulczyk 3g

finaliści
Stanisław Kaniecki 3g
Maciej Żuk 3g
Adrian Jóźwiak 2h
Aleksandra Jasik 3h
Marcin Penno 2h

Karol Rząd - laureat 4 miejsca - wszedł w skład polskiej reprezentacji
na tegoroczną 46-tą Międzynarodową Olimpiadę Chemiczną (ICHO)
w Hanoi (Wietnam)

smile Gratulujemy smile

OLIMPIADA WIEDZY TECHNICZNEJ 2014

Z satysfakcją informujemy, że uczeń klasy 3h
Mateusz Jeżewski
zdobył tytuł laureata IV miejsca
XL edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej
w grupie mechaniczno-budowlanej,

uczeń klasy 3g
Bartłomiej Błeszyński

uczestniczył w finale
XL edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej
w grupie elektryczno-elektronicznej.

» podsumowanie «

Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA 2014

Z satysfakcją informujemy, że uczeń

Bartłomiej Błeszyński 3g 

zdobył tytuł laureata III miejsca
XVI edycji Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej EUROELEKTRA
w grupie elektronicznej

> wyniki <

XLII Olimpiada Biologiczna 2013

W zawodach III stopnia XLII Olimpiady Biologicznej II LO reprezentowało 3 uczniów i był to jeden z najliczniejszych zespołów.

Laureatem I stopnia został
Jan Jakub Brancewicz kl. 2h - 3 miejsce

Janek uzyskał także prawo reprezentowania Polski w XXIV Międzynarodowej Olimpiadzie Biologicznej

 

Finaliści:
Filip Łoczewski - kl. 1h
Piotr Bucichowski - kl. 3h

smile gratulujemy smile