Konkursy

VII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Z radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki w VII Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego:

Tomasz Szeligowski, uczeń klasy 2IB, został laureatem I miejsca,
Małgorzata Mączko, uczennica klasy 3c, została laureatką II miejsca,
Damian Snop, uczeń klasy 3e, został laureatem IV miejsca,
Marianna Sobkiewicz, uczennica klasy pre-IB, została finalistką wyróżnioną.

V Konkurs „Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050”

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 12 marca 2015 r. w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Miejskim Konkursie
"Ogrody pływające, czyli Szczecin 2050" część plastyczna i literacka.
Uczniowie klasy 2fS uzyskali nagrody w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

I  miejsce w części plastycznej – Jan Piotrowski
II miejsce w części plastycznej – Wiktoria Rogaczewska
II miejsce w części literackiej – Mateusz Śniechowski

Zwycięzcom gratulujemy !

Konkurs Literacki ”Mój język ojczysty, czyli...”

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 21 lutego 2015 roku
w Instytucie Polonistyki i Kulturoznawstwa Uniwersytetu Szczecińskiego
odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień
w Konkursie Literackim ”Mój język ojczysty, czyli...”.
Nasze uczennice klasy 1a Katarzyna Łoś i Aleksandra Sajko uzyskały wyróżnienia w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

GRATULUJEMY

DEUTSCHFREUND 2014

WYNIKI
OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU JĘZYKA NIEMIECKIEGO
DEUTSCHFREUND 2014

40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie Deutschfreund i … było warto:
dwoje uzyskało w nim tytuł laureata i tym samym nagrody rzeczowe,
10 uczniów uzyskało w konkursie wynik bardzo dobry, a 9 wynik dobry.

Laureaci to:
Joanna Larysz – klasa 1h
Karol Hajduk – klasa 2h

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu Sprachdoktor 2014

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego Sprachdoktor
uzyskali

 Nagrody rzeczowe 

Klasa   miejsce w województwie miejsce
w kraju
3 b WIKTORIA KOŁAKOWSKA 1 1
1 h KAROL HAJDUK 1 2
1 h ANNA GULACZYK 2 5
2 b AGATA ROTTER 2 7

Czytaj więcej...

VII Konkurs Geograficzno-Nautologiczny 2014

W VII Konkursie Geograficzno-Nautologicznym
organizowanym przez Akademię Morską w Szczecinie i ZCDN
tytuł laureata zdobyli:
Paweł Hannig kl 3e
Damian Snop kl 2e
Mateusz Milewski kl 1b

Gratulujemy.

X Regionalny Konkurs Recytatorski „Szczeciński Parnas”

Mamy zaszczyt poinformować, że dnia 22 listopada 2014r. odbył się w Teatrze Polskim X Regionalny Konkurs Recytatorski Szczeciński Parnas” poświęcony twórczości pisarzy Ziemi Szczecińskiej. Nasza uczennica, z klasy 1aNicola Łazarów, uzyskała nagrodę Związku Literatów Polskich za szczególne walory recytatorskie, wyróżnienie w kategorii szkół ponadgimnazjalnych oraz zdobyła tytuł Laureata Publiczności.

GRATULUJEMY!!!

Czytaj więcej...

26. Konkurs Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej

Z radością informujemy, że
Jury Polskich Eliminacji Konkursu
Prac Młodych Naukowców Unii Europejskiej
przyznało
Bartłomiejowi Błeszyńskiemu 3g
II nagrodę
oraz tytuł laureata
za pracę
Ramię wspomagane

więcej informacji

Konkurs FAST 2014

Uczniowi klasy 3e Arturowi Twarowskiemu
gratulujemy uzyskania tytułu
laureata II miejsca

konkursu "Fizyczne i Astronomiczne Stypendia w Toruniu FAST 2014"

» wyniki «

VI Konkurs Języków Obcych dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

Miło nam poinformować, że w tegorocznej edycji
VI Konkursu Języków Obcych dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych 2013/2014

Maciej Szopa 3B został laureatem I miejsca
Kinga Peszko 3IB i Michał Juryniec 2IB zostali finalistami
z języka angielskiego

Karol Hajduk 1h został laureatem II miejsca
z języka niemieckiego

Więcej informacji