Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego Deutschfreund 2019
Laureatkami konkursu zostały:
- Marlena Caronia 1gb
- Barbara Zasuwa 1b
- Anita Drabik 1gb
- Beata Dziura 1gh
Wynik bardzo dobry uzyskali:
Laureatkami konkursu zostały:
Wynik bardzo dobry uzyskali:
Z radością informujemy iż uczennica
Daria Sosnowska z kl. 1Gpre-IB zdobyła 1 miejsce w kraju i uzyskała tytuł LAUREATA
Z radością informujemy, że Anna Skierska – uczennica klasy 3IB została LAUREATKĄ pierwszej nagrody w konkursie naukowym E(x)plory 2019, który odbył się w dniach 23 – 25 października 2019 r. w Gdyni.
Ania na Finale Konkursu Naukowego E(x)plory 2019 przedstawiła projekt „Zmodyfikowane nanokrystaliczne ogniwo słoneczne”
GRATULUJEMY
Z radością informujemy, że w dniach 12 – 17 maja 2019 r. Anna Skierska – uczennica klasy 2 IB reprezentowała Polskę na konkursie Intel International Science and Engineering Fair 2019. Za swój projekt otrzymała 4. miejsce w kategorii Energia: Fizyka oraz tytuł laureata konkursu Intel ISEF.
GRATULUJEMY
Radosław Dziedzic z klasy 3d zajął 1 miejsce w Konkursie Wiedzy o Europie Wschodniej, Azji Środkowej, Kaukazie i Syberii "Zostań Wschodoznawcą"
W konkursie wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły.
Laureatami konkursu zostali:
19 uczniów uzyskało wynik bardzo dobry w konkursie:
Andrzej Drzewieniecki, uczeń klasy 1 pre-IB, został laureatem 1. miejsca w XI Konkursie Wojewódzkim Języków Obcych - Język Francuski.
Z radością informujemy, iż
Julia Patynek kl. 3IB
zdobyła tytuł laureata XI Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego zajmując I miejsce.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Z radością informujemy, iż drużyna II LO w składzie:
Jakub Jasiński, kl. 3fB
Leon Dybioch, kl. 2f
Grzegorz Maciejewski, kl. 3fB
zdobyła II miejsce w LX Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych.
Indywidualnie Jakub Jasiński uzyskał 4 lokatę a Leon Dybioch zajął miejsce 9.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Z przyjemnością informujemy, iż Kordian Głąbowski z klasy 3g został laureatem XXXIV Konkursu Chemicznego Politechniki Warszawskiej
Finaliści :
Jakub Szajner 3g (laureat) wygrał Wojewódzki Konkurs Chemiczny
Hubert Adamczyk 3g (wyróżniony) - 3 miejsce
Kordian Głąbowski 3g - 4 miejsce
W czwartek 7.03.2019r. nasi uczniowie Aleksandra Matkowska z kl. 2b i Mikołaj Stefaniszyn z kl. 3fK reprezentowali szkołę podczas jubileuszowej edycji ogólnopolskiego Bałtyckiego Konkursu Języka Angielskiego. Na Politechnice Koszalińskiej zmagali się z testem w języku angielskim i obydwoje zakwalifikowali się do ścisłego finału - etapu ustnego, gdzie zaprezentowali swoją ogromną wiedzę na temat Wojny Secesyjnej w USA.
I miejsce zajęła Ola !!!
Serdecznie gratulujemy!
W konkursie wzięło udział 43 uczniów naszej szkoły.
Laureatami konkursu zostali:
Wyniki tegorocznej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka niemieckiego VERSTEHEN
Wynik bardzo dobry uzyskali:
Paulina Zajdzińska, kl. 1g
Julia Sachar, kl. 1h
Kamila Kruk, kl. 1 pre-IB
Jakub Parcheta, kl. 1 pre-IB
Ewa Sulisz, kl. 1 pre-IB
Natalia Brachun i Maria Poniatowska z 2d zostały finalistkami ogólnopolskiego konkursu - V Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii 1970 - 1990.
Gratulujemy!