Wiedza o społeczeństwie

XVIII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej Gwiezdny Krąg

Miło mi poinformować, że do  etapu okręgowego zakwalifikowały się następujące osoby.
1. DAWID DUNST kl.4 f
2. ZUZANNA GUBAŁA kl.3 c
3. MATEUSZ WIECHECKI kl. 2 d
4. TOMASZ DOMŻALSKI  kl. 3 d
5. ROBERT ŁUKOWSKI kl. 4 f
6. AGATA TEREBUS kl.1 c
7. EWA DOMAGAŁA kl.1IBa
8. MATEUSZ EMILIANOWICZ kl. 3d

Zawody okręgowe odbędą się 17 kwietnia 2023r. Miejsce odbywania się zawodów będzie podane w terminie późniejszym.

Danuta Borek

VII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o III RP

W wyniku etapu szkolnego VII edycji olimpiady, który odbył się dnia 13.11, spośród 5 uczestników zostało wyłonionych dwóch reprezentantów naszej szkoły na zawody etapu okręgowego. Odbyły się one dnia 8 grudnia 2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku. W wyniku rywalizacji w dwóch częściach – części testowej oraz części pisemnej, nasi uczniowie uzyskali następujące wyniki:

Krzysztof Andrulonis kl. 3H – 1. miejsce (56 pkt.)
Mateusz Siniło kl. 3C – 3. miejsce (41 pkt.)

Obaj uczniowie uzyskali awans do etapu finałowego olimpiady, który odbędzie się 9 marca 2019 roku w Białymstoku. Organizatorem olimpiady jest COPTIOSH.

Gratulujemy!

VI Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym

W wyniku eliminacji szkolnych z dnia 5 listopada br., w których udział wzięło 5 uczniów, dwóch uczestników zostało wyłonionych do reprezentowania naszej szkoły na etapie rejonowym. W wyniku eliminacji rejonowych, które odbyły się w Szczecinku dnia 1 grudnia br., reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego uzyskali następujące wyniki:

Krzysztof Andrulonis kl. 3H – 1. miejsce (60 pkt.)
Mateusz Siniło kl. 3C – 3. miejsce (56 pkt.)

Dzięki uzyskanym wynikom obaj uczniowie uzyskali awans do finału centralnego olimpiady, który odbędzie się 2 marca 2019 w Białymstoku. Organizatorem olimpiady jest COPTIOSH.

Gratulujemy!