Informacje przedmiotowe

XXXI Olimpiada Wiedzy Ekonomicznej

W imieniu Komitetu Okręgowego Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej w Szczecinie informujemy, że ruszyła kolejna XXXI edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej dla uczniów szkół ponadgimnajzalnych. Bieżąca edycja Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej podejmuje problem wyzwań, jakie występują na współczesnym rynku pracy.

Etap I Olimpiady – eliminacje wewnątrzszkolne - odbędzie się dnia 8 listopada 2017 roku.

Osoby zainteresowane udziałem w Olimpiadzie proszone są o zgłoszenie się osobiście do dnia 27 września do pani Martyna Klinowskiej sala 202 skrzydło od ul.Jarowita bądź drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.